Zwrot i wymiana

Zwrot

Zakupiony towar można zwrócić do 14 dni od momentu odebrania przesyłki, wraz z paragonem oraz formularzem zwrotu. Rzecz nie może posiadać oznak używania oraz posiadać przymocowaną oryginalnie metkę.

Aby wszystko odbyło się bezproblemowo należy powiadomić nas drogą mailową o tym, że odstępują Państwo od umowy zawartej na odległość. Następnie wypełnić dołączony do przesyłki formularz zwrotu. Jeśli nie posiadają Państwo takiego formularza można go pobrać tutaj: 

Pobierz formularz zwrotu

Przy zwrotach koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Paczki za pobraniem nie będą odbierane. Towary nie spełniające wszystkich powyższych warunków będą odsyłane na koszt Klienta oraz będą podstawą nieuwzględnienia zwrotu. 

Przygotowany zwrot odeślij do nas na adres:

UZY Clothing 
ul. Plenerowa 1/11 
35-119 Rzeszów

z dopiskiem ZWROT

Zwrotów płatności dokonujemy maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od momentu odebrania przesyłki od Klienta.

Wymiana

Wymiana towaru polega na odstąpieniu od umowy, czyli zwrocie wybranych artykułów, następnie złożeniu i opłaceniu nowego niezależnego zamówienia.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami pod numerem +48 723 298 292 lub drogą mailową  contact@uzyclothing.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.